MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Puderstol 15126146
nr 1512 6146
Puderstol
1800-tal. Höjd: 81 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:27:47
100 kr
150 kr
200 kr